3.díl ~ lítost

9. července 2009 v 8:00 | [MiSSy] TwiLighT *** |  Povídky : PPP - Příběh po příběhu


,, Bello, opravdu jsem ti tak moc ublížil ? " opatrně se zeptal otočila jsem se na něj. Jeho obličej byl smutný. Nechtěla jsem mu ublížit, ale co bylo tohle ublížení oproti tomu, jak ublížil mě. ,, Ano " řekla jsem a přikývla. ,, Oh, Bello, ani nevíš jak je mi to líto " řekl a objmul mě, normální člověk by řekl, že bude brečet... ,, Už se tím netrap je to za námi " usmála jsem se na něho. ,, Co ti to Jacob slíbil ? " zajímal se ,, Že už před tebou na tohleto nebude nikdy vzpomínat " Pak jsme jen tiše leželi na posteli.
,, Za hodinu " vyjekla zděšeně Alice, že to muselo slyšet i celé LA. I já s Edwardem jsme to slyšeli. Okamžitě jsem vstali a běželi do dolního patra a posadili se ke stolu. ,, Nemáme čas rychle ! " vyjekla zděšená Alice, která se úplně třepala... ,, Klid Alice ! " uklidnil jí Jasper, takže byla více méně v klidu. ,, Co za hodinu Alice ? " Carlisle položil Alici otázku, která zajímala nás všechny, až na Edwarda, který už to věděl. ,, Za hodinu je u nás doma, takže, aby jsme ji stihli v lese tak máme půl hodiny " řekla vyděšeně Alice a Jasper ji chytl za ramena a utěšoval. ,, Dobrá " přikývl Carlisle ,, My půjdeme do lesa, ale Esmé tu zůstane s Renesmé " řekl Carlisle a pomalu šel ke dveřím ,, Proč tu nemůžu být s Nessie já ? " protestoval Jacob ,, Dobrá máš pravdu Jacobe, ta novorozená by na tebe asi začla útočit ...zůstaneš tu tedy s Ness ...ehm...Renesmé ty a Esmé půjde s námi " souhlasil Carlisle a už jsme všichni běželi do lesa. ,, Bella bude vepředu a Edward někde uprostřed, aby všichni slyšeli Edwarda až nám bude říkat co si ta novorozená myslí " řekl Carlisle a postavil se vedle Esmé. Všichni jsme stále koukali po lese jestli někdo nevíjde.
Přišla ... Byla tak krásná snad ještě víc než Rosalie, byla to brunetka, měla krásné dlouhé vlasy, prostě krásná. Zírala jsem na ni, jak zjara až sem úplně zapomněla na štít.
,, Bello, štít " potichu mi připomněl Carlisle. Pak už jsem se vzpomatovala a vytvořila kolem nás štít. Chodila kolem nás, prohlížela si nás, atd. Pak se zastavila u mě. Asi 3 minuty si mě prohlížela. ,, Máš pravdu " řekl Edward té novorozené a všichni sme na něho nechápavě pohlédly. ,, Myslí si, že je Bella nejhezčí žena pod sluncem " ,, Jak-Jak-Jak si to udělal ? Ty umíš číst myšlenky ? " podivila se a koukla se na Edwarda. ,, Ano " přikývl Edward ,, Jsem Carlisle a tohle je má rodina jsme to stejné co ty, rádi bychom ti vysvětlily pravidly, co např. můžeš a nemůžeš dělat atd. Jak se jmenuješ ? " převzal slovo Carlisle.
,, Jsem Caroline Brownová " odpověděla ta dívka s úsměvem. Zdála se milá, myslim si, že si nás vyslechne. ,, Ja-Jak ? " podivil se Edward a nikdo nevěděl proč ,, Caroline...Brownová...je něco špatného na mém jménu ? " podivila se a chtěla jít blíž k Edwardovi, ovšem narazila do mého štítu, ale bylo jí to jedno, tak zůstala tam, kde byla předtím. ,, Jsem Edward Cullen, ale dřív jsem byl Edward Masen " řekl Edward ,, Edwarde ?! " vyjekla Caroline ....


Diskuze :

• Odkud zná Caroline Edwarda ?
• Nezabije je ?
• Líbí se ti má povídky ?

P.S.: Už se to začíná rozjíždět, tak jak jsem chtěla :] ...a posílám vám pozdrav od babičky :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P-Facinelli│Aff│ P-Facinelli│Aff│ | Web | 11. července 2009 v 18:51 | Reagovat

Balila ho?
Myslím že ne
Jj je dobrá

2 GOODY GOODY | Web | 11. července 2009 v 20:28 | Reagovat

ahojik mohla bych tě požádat spíš vás abyjste se zašli podívat na můj bloček a přecetli si něco třeba ?mm trápý mě návštěvnost .. a jestli by jsi nemohla dat na svuj blog jenom odkaz a prozbu at někdo kemě jde? :) budu ti vděčná a udělam ti zato treba blend,nebo diplomek. A nezpřáteliš se?

3 * MrS.SkittLes * * MrS.SkittLes * | Web | 11. července 2009 v 21:22 | Reagovat

[1]: :D ....hustý ..prej balila ho :D...nějak tak to bude xD...už jdu na další dílek :)....už ho mám totiž rozepsanwj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama